Özel Ders Almanın Kolay Yolu

  • Kayıt Ol
  • Giriş Yap
Vahit Diken - Eğitmen Profili | eğitmenkampı
Eğitim:
Mersin Üniversitesi / Matematik
Meslek:
Öğretmen

Hakkımda

- 13 yıldır her yaş ve her düzeyde aktif olarak TYT - AYT - LGS - KPSS -DGS-ALS- ALES sınavlarının yanı sıra ,ara sınıflar için İLKÖĞRETİM ,ORTAOKUL ,LİSE öğrencilerine dönük okul ders ve yazılılarına takviye dersler vermekteyim.

- Derslerimi öğrenci merkezli yapmaya özen gösteriyorum.Ders esnasında öğrencilerim tamamen aktif olmaları konuyu kavrama için en önemli detaylar arasında görüyorum.

-Dersin büyük bir kısmını beraber soru çözerek tamamlıyorum.

-Mutlaka konu ile alakalı bir sonraki derse kadar ödevlendirme ve takibini yapıyorum.

-Branşım dışındaki tüm derslerden de ödev veriyor,whatsap üzerinden veya telefon aramaları ile ödevlerin eksiksiz yapılması için dönütler alıyorum. Öğrenciye ödev verilip gerekli takip yapılırsa başarıya ulaşmanın zor olmayacağını düşünüyorum.

-Gerçek başarı ÖĞRETMEN-VELİ-ÖĞRENCİ arasındaki güçlü işbirliği ile mümkündür.

2019-2020 Eğitim yılı dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle  tüm sınıflar için yarım dönemlik bir kayıp mevcut şuanda.
Uzun bir zaman diliminde okula gidilmemesi birçok öğrencide ders çalışma motivasyonunun asgari seviyeye düşmesi,bu bağlamda ders çalışmada disiplin kaybına neden olmuştur. 2020-2021 senesinde sınava girecek öğrenciler için bu çok daha fazla bir kayıptır.

Eğitim  kayıplarını en aza indirmek için öğrenci,disiplinli bir şekilde ders çalışmalıdır.Öğrenciler ders konusunda aileden çok öğretmeninin verdiği ödev ve talimatları dinler ve yapmak için daha özenli davranırlar.Şubat ayında kapanan okulların Eylülde açılacağı düşünülürse 8 aylık bir süre eğitim olarak kesinlikle boş geçilmemesi gereken süredir.

Öğrencilerimizin ,bu süreçteki kaybını minimuma indirmek için gereken desteği vermeye hazırım.Ayrıntılı bilgi edinmek için arayabilir veya whatsaptan yazabilirsiniz.

tel: 0553 626 62 30

Referanslar

Geçmiş yıllardaki veya şuan derslerine devam ettiğim öğrencilerim en büyük referansımdır.İsteyen velilerimize telefon numaralarını paylaşıp benim hakkımda görüş almalarını sağlayabilirim.

Fen Bilgisi (İlkokul) 15 Yıl Tecrübe ₺ 100 / Saat
Geometri 13 Yıl Tecrübe ₺ 100 / Saat
Matematik (İlkokul) 15 Yıl Tecrübe ₺ 120 / Saat
Matematik (Lise) 15 Yıl Tecrübe ₺ 130 / Saat
Matematik (Ortaokul) 15 Yıl Tecrübe ₺ 120 / Saat
Fen Bilgisi (Ortaokul) 15 Yıl Tecrübe ₺ 100 / Saat
Ders Verebileceği Mekanlar Eğitmenin Ders Tarzı
Öğrencinin Evi, Kendi Evim, Kütüphane Birebir Ders, Grup Dersi
Eğitmenin Sunduğu İmkanlar
Aylık 12 ders 1200 TL
Ders Verebileceği İlçeler
Buca Karabağlar Bornova Konak Karşıyaka Bayraklı Çiğli Torbalı Gaziemir Menderes Balçova

Eğitmene Gelen Yorumlar (0)

Eğitmene İlk Yorumu Bırak

Bu eğitmen hakkında görüş belirtebilmek için Giriş Yap veya Üye Ol!